Automotiv eco

Automotiv – realizujemy wsparcie w zakresie powstawania mikro firm specjalizujących się w produkcji elementów składowych do wszelkich pojazdów.

Szukamy ciekawych i nowych rozwiązań w zakresie kumulacji energii, ograniczania zużycia paliwa, jak również w zakresie rozwiązań IT służących zwiększeniu bezpieczeństwa. Współfinansujemy inwestycje w produkcji i przetwarzania paliw, smarów oraz ropy naftowej.

W ramach naszego doświadczenia oraz kompetencji naszych kolegów inżynierów jak  i kolegów współpracujących w Instytutach technologicznych, chcemy i możemy zaoferować Państwu duże możliwości i kompetencje analityczne w zakresie innowacyjnych rozwiązań  i możliwości nawiązania współpracy oraz sprzedaży produktów do naszych współpracujących przedsiębiorców w kraju i zagranicą.

Działania, które do tej pory realizowaliśmy wskazują na ponad 8 letnie, skuteczne działania pozyskując dotacje unijne.

W ramach naszej współpracy z technologami polskimi i zagranicznymi, jesteśmy również gotowi do łączenia wiedzy technicznej z rzeczywistym biznesem.

Jesteśmy gotowi technicznie i finansowo na prowadzenie inwestycji w stacje ładowania oraz stacje diagnostyczne dla samochodów elektrycznych lub hybrydowych.