Wejście na rynki zagraniczne

Wejście na rynki zagraniczne

Zurich Berlin Warsaw Consulting wraz berlińską kancelarią od ponad 18 lat skutecznie wprowadza każdy rodzaj produktu czy usługi na rynki niemieckojęzyczne i inne.
Przed rozpoczęciem współpracy z potencjalnym zainteresowanym Klientem, rzetelnie sprawdzamy możliwości oraz realne szanse naszego działania.
Są branże szczególnie narażone na blokadę Europy Zachodniej, toteż tylko umiejętne zabiegi prawno-techniczne umożliwiają pomyślne sfinalizowanie działań.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym oraz kontaktem bezpośrednim do biura: tel. +48 796 095 777

Co możemy zaproponować

Oferujemy wprowadzenie produktu/usługi na wybrany rynek w jeden z poniższych sposobów:

  • wyszukujemy partnera (firmę o podobnej branży, jaką prezentuje Klient) i staramy się nawiązać współpracę na zasadzie podwykonawstwa lub produkcji pod marką klienta zagranicznego;
  • wyszukujemy firmę o podobnym profilu branżowym, którą można kupić w danym kraju i przejąć jej klientów (firmy, które się zamykają lub będą wyciszały działalność z różnych względów, np. upadłości czy po prostu rezygnacji właścicieli ze względu na wiek i in.), a następnie poprzez tą firmę prowadzić cały proces sprzedaży i eksportu. Alternatywnie istnieje możliwość założenia nowej spółki;
  • organizujemy wprowadzenie produktu na rynek poprzez nasze kancelarie regionalne w wybranym kraju, rekomendując dany produkt i prowadząc rozmowy handlowe do podpisania umowy o sprzedaży.

We wszystkich przypadkach prowizja za sprzedaż negocjowana jest z Klientem od 1 do 15% + koszty przygotowania obsługi lub koszty zakładania spółki czy innej formy.

Uwaga!!! Nie pokrywamy kosztów dla firm, które chcą eksportować (tzn. – kosztów wyjazdów, spotkań, przekazywania informacji, połączeń telefonicznych i innych kosztów standardowych, jakie wiążą się z pracą wstępną przygotowującą rynek pod dany produkt).