Skip to content

Wejście na rynki zagraniczne

Wejście na rynki zagraniczne

ZBWC Art of business wraz berlińską kancelarią od ponad 18 lat skutecznie wprowadza każdy rodzaj produktu czy usługi na rynki niemieckojęzyczne i inne.
Przed rozpoczęciem współpracy z potencjalnym zainteresowanym Klientem, rzetelnie sprawdzamy możliwości oraz realne szanse naszego działania.
Są branże szczególnie narażone na blokadę Europy Zachodniej, toteż tylko umiejętne zabiegi prawno-techniczne umożliwiają pomyślne sfinalizowanie działań.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym oraz kontaktem bezpośrednim do biura: tel. +48 796 095 777

Co możemy zaproponować

Oferujemy wprowadzenie produktu/usługi na wybrany rynek w jeden z poniższych sposobów:

  • wyszukujemy partnera (firmę o podobnej branży, jaką prezentuje Klient) i staramy się nawiązać współpracę na zasadzie podwykonawstwa lub produkcji pod marką klienta zagranicznego;
  • wyszukujemy firmę o podobnym profilu branżowym, którą można kupić w danym kraju i przejąć jej klientów (firmy, które się zamykają lub będą wyciszały działalność z różnych względów, np. upadłości czy po prostu rezygnacji właścicieli ze względu na wiek i in.), a następnie poprzez tą firmę prowadzić cały proces sprzedaży i eksportu. Alternatywnie istnieje możliwość założenia nowej spółki;
  • organizujemy wprowadzenie produktu na rynek poprzez nasze kancelarie regionalne w wybranym kraju, rekomendując dany produkt i prowadząc rozmowy handlowe do podpisania umowy o sprzedaży.

We wszystkich przypadkach prowizja za sprzedaż negocjowana jest z Klientem od 1 do 15% + koszty przygotowania obsługi lub koszty zakładania spółki czy innej formy.

Uwaga!!! Nie pokrywamy kosztów dla firm, które chcą eksportować (tzn. – kosztów wyjazdów, spotkań, przekazywania informacji, połączeń telefonicznych i innych kosztów standardowych, jakie wiążą się z pracą wstępną przygotowującą rynek pod dany produkt).