Skip to content

Automotiv eco

Automotiv – realizujemy wsparcie w zakresie projektów inwestycyjnych i badawczych. Od wielu lat wspieramy takie firmy jak LUMAG sp. z o.o., która jest znaczącą firmą produkcyjną w zakresie klocków hamulcowych czy też APEXIM AB sp. z o.o. (dawniej Apexim AB Adam Baranowski -, który był bardzo dobrym strategiem w zakresie składowania i handlu paliwami).

Szukamy ciekawych i nowych rozwiązań w zakresie kumulacji energii, ograniczania zużycia paliwa, jak również w zakresie rozwiązań IT służących zwiększeniu bezpieczeństwa. 

\"\"

W ramach naszego doświadczenia oraz kompetencji naszych kolegów inżynierów jak  i kolegów współpracujących w Instytutach technologicznych, chcemy i możemy zaoferować Państwu duże możliwości i kompetencje analityczne w zakresie innowacyjnych rozwiązań  i możliwości nawiązania współpracy oraz sprzedaży produktów do naszych współpracujących przedsiębiorców w kraju i zagranicą.

Jesteśmy gotowi technicznie i finansowo na prowadzenie inwestycji w stacje ładowania oraz stacje diagnostyczne dla samochodów elektrycznych lub hybrydowych.